Blog / Aktualności / Wydarzenia - Góraleczka prezentuje

Tatrzańskie Wici 2018

W lipcu 2018r rozpoczęły się XVII Tatrzańskie Wici. Jest to cykl imprez plenerowych organizowanych już od paru lat w lecie pod Giewontem. Zachęcamy wszystkich turystów do uczestnictwa w tych świetnych imprezach, gdyż jest to spotkanie z żywą kulturą i tradycją Podtatrza. W tym roku impreza potrwa od 8 lipca do 16 września.

Zobacz więcej

Występy podczas Bożego Ciała 2018

W uroczystość Bożego Ciała 31 maja 2018 w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Bańskiej Wyżnej odbyły się pokazy góralskiego zespołu regionalnego Watra, zrzeszającego dzieci i młodzież z naszych okolic. Młodzież zaprezentowała fantastyczne wykonanie góralskiego tańca i śpiewu, zaś dodatkową i niecodzienną atrakcją był gościnny występ zespołu Wolanianki z Wolanowa (okolice Radomia).

Zobacz więcej

Zapewniamy udany rodzinny wypoczynek

Mile widziane są u nas całe rodziny! W naszym domu dzieci mają mnóstwo atrakcji. Latem szczególnie polecamy spędzenie czasu w ogrodzie, gdzie znajdziecie duży plac zabaw z domkiem, zjeżdżalnią, huśtawkami, a także piaskownicą oraz trampoliną. Wokół domu jest mnóstwo miejsca do gry w piłkę czy babingtona. Rodzice mogą obserwować bawiące się w ogrodzie dzeci z pobliskiego szałasu grillując kiełbaski nad ogniskiem.

Zobacz więcej

Wskazówki dojazdu